O Firmie

TTM Elektronika i Automatyka Spółka z o.o. jest firmą zajmującą się produkcją, montażem i serwisem cyrkonowych analizatorów tlenu typu CAT. Wieloletnia dynamiczna działalność i wysokie kwalifikacje pracowników spowodowały, że
TTM Elektronika i Automatyka znalazła się w krajowej czołówce firm specjalizujących się w tej dziedzinie.

Nasze analizatory to nowoczesne urządzenia wykorzystujące najnowsze osiągnięcia techniki. Oferujemy urządzenia zaawansowane technologicznie i o najlepszym stosunku jakości do ceny. Wykonanie naszych analizatorów to dbałość o szczegóły konstrukcyjne. Ponad 1200 urządzeń pracując bezawaryjnie w Polsce i innych krajach Europy, daje gwarancje, że urządzenia te zostały wyprodukowane w naszej Firmie z największą starannością i dokładnością, przy użyciu bardzo wysokiej jakości elementów i podzespołów.

Od wielu lat kontynuujemy dobre polskie tradycje w dziedzinie ochrony środowiska. Naszymi Klientami są ciepłownie, elektrownie, elektrociepłownie, cukrownie, huty, zakłady termicznej utylizacji odpadów i inne zakłady posiadające kotły opalane węglem, gazem, mazutem oraz biomasą.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie oferując naszym Klientom gamę naszych urządzeń począwszy od doradztwa, sposobu i miejsca montażu, poprzez realizację zapewniając dostawę, montaż, uruchomienie i szkolenie obsługi. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych Klientów. Dla stałych Klientów proponujemy rabat. Gwarantujemy szybki i sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Naszymi Partnerami są takie firmy jak: ZPSA Sp. z o.o. Ostrów Wlkp. , MERPRO Poznań, A.P.S. Białystok, Introl Katowice, Remo-Kotły Malita Warszawa, Metrolog Czarnków, Autromatyka Tarnów, Pentol Enviro Polska Warszawa, Control Process Tarnów i Automatyka Głogów, które z powodzeniem stosują nasze analizatory w modernizowanych przez siebie kotłach. Firma TTM Elektronika i Automatyka Sp. z o.o. gwarantując niezawodne działanie urządzeń – życzy daleko idących korzyści wynikających z ich zastosowania.