SERWIS 24/7

Oferta PROMOCYJNA. (Ważna do 30.11.2021 r)
Firma TTM Elektronika i Automatyka Sp. z o.o. oferuje przeglądy, naprawy oraz kalibrację analizatorów swojej produkcji.
Świadczone przez nas usługi serwisowe mają na celu zapewnienie Państwu pełnego wsparcia w bezproblemowym użytkowaniu zakupionego u nas sprzętu pomiarowego.
Zapraszamy na kompleksowy przegląd oraz serwis analizatorów w promocyjnej cenie. Oferujemy serwis z odpowiednimi uprawnieniami oraz kwalifikacjami, zapewniamy kompleksową usługę, a wykonywane czynności serwisowe są na najwyższym poziomie technicznym. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do oczekiwań Klienta, posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji analizatorów tlenu oraz ich profesjonalnym serwisie, co przyczyniło się, że firma TTM Elektronika i Automatyka Sp. z o.o. jest w czołówce firm specjalizujących się w tej dziedzinie.

W celu bezawaryjnego i długoletniego działania zaleca się wykonanie przeglądu oraz kalibrację analizatora 1 x Rok. (Bez względu na rodzaj stosowanego paliwa)Zakres serwisu analizatora CAT- 4


W skład kompleksowego serwisu wchodzi:
1. Przegląd analizatora
2. Montaż i demontaż urządzenia
3. Kalibracja analizatora gazami wzorcowymi
4. Sprawdzenie poprawności działania
5. Wymiana filtra sondy


UWAGA ! ! ! Żadna firma nie posiada odpowiednich kwalifikacji oraz pisemnej zgody na serwis naszych urządzeń, prosimy o kontakt z nami w razie otrzymania oferty serwisowej na nasze urządzenia z firmy innej niż TTM Elektronika i Automatyka Sp. z o.o.
(Przez nieprawidłowo wykonany serwis urządzeń mogą powstać uszkodzenia, zły pomiar oraz koszty naprawy większe)


Zapewniamy krótki czas reakcji na zgłoszenie oraz oferujemy możliwość zawierania korzystnych dla klienta umów serwisowych.


Skontaktuj się z nami pod numerami telefonu:
Serwis 505 101 038 Dział techniczny 505 101 042
oraz adresami mailowymi:
ttm.serwis@gmail.com oraz
ttm@ttm.com.pl